Adres          : İvedik OSB. 1479. Cadde No: 17 Yenimahalle - Ankara

Telefon       : 0312 394 83 06 - 0312 394 01 45

WhatsApp : 0555 000 83 06 - 0542 394 8306

E-Posta      : info@akinciogluhurdacilik.com

Yüksek Fiyat Garantisi | Anında Nakit Ödeme | Pazar Günleri Açığız

Mesut SARIIŞIK Farkıyla

Akıncıoğlu Hurdacılık

Akıncıoğlu Hurdacılık; müşteri odaklı ticareti temel alarak, çalışanları ile katılımcı, karşılıklı güvene dayalı, müşterilerine üstün kalitede ürün ve hizmeti sunmayı amaçlıyor. Ankara Ostim / İvedik'te hizmet veren Akıncıoğlu Hurdacılık, müşterilerine verdiği taahhütleri mümkün olan en kısa zaman dilimi içerisinde yerine getirmenin, geçmişte olduğu gibi gelecekte de varlık sebebi temelini oluşturmaya devam edeceğinin bilincindedir. Akıncıoğlu Hurdacılık, satın aldığı hurdaların tamamını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye yararlı hale getirmektedir. Bizim için para araç, güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızı da çevremizden duyulan güveni başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz.

Nakit Olarak alımı yapılan hurdalardan bazıları,
demir hurdası
bakır hurdası
sarı hurdası
paslanmaz hurdası
çinko hurdası
kurşun hurdası
alüminyum hurdası
kablo hurdası
akü hurdası
pvc hurdası

Hurdacı

Akıncıoğlu Hurdacılık, hurda malzeme satan veya alan bir işletmedir. Bu malzemeler genellikle metal, plastik, kauçuk gibi endüstriyel maddeler veya atıklar olarak kabul edilir. Akıncıoğlu Hurdacılık, bu malzemeleri toplar, sınıflandırır ve sonra yeniden kullanılabilir hale getirir veya hammadde olarak geri dönüştürür. Merkezi Ankara'da bulunan hurdacı akıncıoğlu, çevre koruma ve geri dönüşüm sektöründeki hurdacılık faaliyetlerinde önemli bir rol oynar. Çevreye kattığımız değerin ve sektördeki rolümüzün verdiği güven ve öz veriyle yolumuzda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Geri dönüşüme katmak istediğiniz hurdalarınız için bizi her zaman en yakın çözüm ortağınız olarak 0312 394 8306 Hurdacı Telefon Numarası'ndan arayabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Alımı

Artık Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ alüminyum malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, Alümiynum Hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel alüminyum hurda fiyatlarını öğrenmek ve hurdalarınızı satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Demir Hurdası alımı

Ömrünü tamamlamış ,kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ hurda metal ya da hurda demir malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, Demir Hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda demir fiyatlarını öğrenmek ve demir hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 Hurda alım merkezi ürerinden iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Hurda Bakır Fiyatları

Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ hurda metal ya da hurda bakır malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, bakır hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda bakır fiyatlarını öğrenmek ve bakır hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 hurdacı telefon numasını aramanız yeterli olacaktır.

Hurda Sarı, Musluk, Prinç Alımı

Artık Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ hurda metal, hurda sarı malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, prinç hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda musluk fiyatlarını öğrenmek ve sarı hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 hurdacı telefon numasını aramanız yeterli olacaktır.

Paslanmaz - Krom Hurdası

Artık Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ hurda metal, hurda krom malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, paslanmaz hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda krom fiyatlarını öğrenmek ve paslanmaz hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 Paslanmaz hurdacısı telefon numasını aramanız yeterli olacaktır.

Hurda Kablo Alımı

Artık Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ hurda kablo, hurda bakır malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, kablo hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda kablo fiyatlarını öğrenmek ve kablo hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 kablo hurdacısı telefon numasını aramanız yeterli olacaktır.

Akü Hurdası Alımı

Artık Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ Akü Hurdası satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, hurda akülerinizi adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda akü fiyatlarını öğrenmek ve akü hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 akü hurdacısı telefon numasını aramanız yeterli olacaktır.

PVC Hurdası Alımı

Artık Kullanışlı olmayan veya istenmeyen ve hurda değeri olan herhangİ hurda pvc malzemeyi satmak ya da geri dönüşüme yollamak istiyorsanız bizi 0312 394 8306 numaralı telefondan arayabilirsiniz, PVC hurdalarınızı adresinizden tartım esnasında ödeme ile alıyoruz, Güncel hurda pvc fiyatlarını öğrenmek ve pvc hurdalarınızı hurdacıya satmak için Akıncıoğlu Hurdacılık ile 0312 394 8306 Pvc hurdacısı telefon numasını aramanız yeterli olacaktır.